CEO'dan Mesaj

Erenler Kablo’da 20 yılda edindiğimiz tecrübe, birikim, ‘önce müşteri memnuniyeti , kaliteli ürün ve hizmet’ anlayışımızı yansıtarak 2011 yılında Ebion Kablo’ya hayat verdik.

İstanbul merkezli firmamız üretimini, Denizli’de 12.000 m² açık ve 8.300 m² kapalı alan üzerine kurulu, 3.000 Ton/Ay kablo üretme kapasitesine sahip tesislerinde gerçekleştirmektedir. Modern altyapısıyla göz dolduran entegre tesislerimizde, uzman ekiplerimizin gözetiminde, yüksek teknoloji ürünü makinelerle üretim yapılmaktadır.

Ürün yelpazemizde, 0.6/1 kV Alçak Gerilim Güç Kabloları, Tesisat Kabloları, İletkenler bulunmakla birlikte, toplu yaşam alanlarında (hastahane, okul, yüksek katlı binalar vb.) kullanılan ve yangın anında zehirli gaz salınımı yapmayan “Halogen Free” olarak adlandırılan yeni nesil; yangına dayanıklı ve alev iletmeyen kablolar da yer almaktadır.

Üretimimizin her aşaması modern test cihazları ile kontrol edilmekte ve müşterilerimize en kaliteli ürünün ulaşması sağlanmaktadır. Ürün kalitemizin sürekliliği, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Sertifikası; üretim süreçlerimizin çevreye olan etkilerini minimize etmek adına yapılan uygulamaları,ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası; çalışanlarımızın sağlık ve güvenliklerine yönelik uygulamaları; OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası ile tescillenmiştir.

Toplam kalite anlayışı ile iş ortaklarımız için değer yaratmak öncelikli hedefimizdir.

Baki YILDIZAYDIN
Ebion kablo yönetim kurulu başkanı