Ebion Kablo

Merkezi İstanbul’da bulunan Ebion Kablo üretimini, Denizli’de bulunan ayda 1.300 ton bakır işleme kapasitesine, 17.000 m² açık alan ve 8.300 m² kapalı alana sahip fabrikasında gerçekleştiriyor. Modern alt yapıya sahip entegre tesislerimizde, uzman ekiplerimizin gözetiminde ileri teknoloji makinelerle üretim yapıyoruz.

Ürün yelpazemizde ağırlıklı olarak 0,6 / 1 kV Alçak Gerilim kabloları bulunuyor. Bununla birlikte insanların yoğun olarak yaşadıkları yerlerde kullanılan ve yangın anında zehirli duman çıkarmayan “Halogen Free” kablolar da üretim yelpazemizde yer alıyor. Üretimimizin her aşamasını modern test cihazları ile kontrol ederek, müşterilerimize yalnızca en kaliteli ürünün ulaşmasını sağlıyoruz.

Ürünlerimizin güvenirliliğini ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemimiz ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetimi Sistemimizle belgelerken; TSE, HAR, IEC, CE, RoHS, GOST-R, GOST-K, UkrSEPRO standartlarına uygun üretim hattımızla da kalitemizi güvence altına aldık.

Ebion Kablo olarak biz, son teknoloji ile üretilen yüksek kaliteli ürünlerimizi, yüksek hizmet kalitesiyle birleştirerek partnerlerimiz, iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için değer yaratmayı hedefliyoruz.